Öğrencilerin işlerini kolaylaştıracak yapay zeka araçları bulunmaktadır. Şimdi sizlere farklı farklı işlerde kullanılan yapay zeka araçlarından bahsedeceğiz.

Yapay Zeka Araçları

Gamma App:

yapay zeka araçları

Bu anlatacağımız yapay zeka ile birlikte artık öğrenciler istedikleri konu ile ilgili ödevlerini 30 saniye içinde hiç uğraşmadan hazırlayabilecekler. Yapmanız gereken tek şey gamma.app sitesine girerek ve orada belgeyi seçerek araştırmak istediğiniz konuyu yazmanız ve yapay zekanın sizin için bütün ayrıntıları ile o ödevi hazırlamasını beklemenizdir.

Chat PDF:

yapay zeka araçları

 Bu yapay zeka ile birlikte çok uzun ve karmaşık notların içinden istediğiniz cevapları saniyeler içerisinde bulabileceksiniz. Bunun için yapmanız gereken PDF dosyasını yüklemeniz ve hangi soruların cevaplarını istiyorsanız yazmanızdır. Size saniyeler içerisinde dosyanın içinden istediğiniz cevapları verecektir. Bunun için chatpdf.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hyper Write:

yapay zeka araçları

 Hyper write araştırmak istediğiniz konuyu sizin için araştırıp bütün sonuçları karşınıza çıkarıyor artık araştırmak için google ile uzun uzun uğraşmanız gerekmeyecek. Kullanmak için Hyper Write sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Size anlattığımız bu yapay zeka siteleri ile birlikte ödevlerinizi ve araştırmalarınızı kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

 

CEVAP YAZ

Lütfen Yorumunuzu yazın
Lütfen adınızı yazın