Ana Sayfa Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

İşte Öğrenci nedir?

İşte Öğrenci geleceğimiz olan öğrencilerimizin lise ve üniversiteden iş hayatına atılana kadar yaşadıkları fikir, sorun , sosyal çevre vs konulara odaklanmış ve bu konularda fayda sağlamayı amaçlayan bir oluşumdur. Öğrencilerin kariyerlerine yol çizmek ve geleceği hakkında planlamalarına yardımcı olmayı hedef haline getirmiştir. Bunun yanı sıra çeşitli eğitimler ile de öğrencileri ve gençlerimizi bilinçlendirmektedir.

Bende İşte Öğrencili Olmak İstiyorum?

Bilgi paylaştıkça çoğalır ve İşte Öğrenci olarak bilgiye olan açlığımızı ve paylaşımımızı sitemizden de görebilirsiniz. Öğrencilerimiz ve gençlerimizi bilinçlendirirken hiçbir şekilde bilgiden ödün vermemekteyiz, eğer sizin de geleceğimiz olan öğrencilerimize bir şeyler öğretmek gibi bir gayeniz var ise yapmanız tek gereken şey ‘’Aranıza Katılmak Ve Yazar Olmak İstiyorum’’ butonuna tıklayıp aramıza katılabilir bilgi ve tecrübelerinizi yazılarınız paylaşabilir yada vereceğiniz eğitimlerle fayda sağlayabilirsiniz.

Nasıl Staj ve Ek İş İlanı Yayınlaya Bilirim?

Her daim öğrencilerimizin yanında olup onlara yeni yeni fırsatlar ve olanaklar sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Eğer sizde stajyer bulundurmak yada öğrencilerin yapabileceğine inandığınız ek işleriniz var ise. ‘’Kendi Staj Veya Ek İş İlanını Ver’’ sayfamızı kullanarak ilanınızın yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. İlanınız bizi takip eden binlerce kişi tarafından görüntülenecektir.